Dlaczego warto zdecydować się na sesje theta healing?

Nie da się ukryć, że metoda theta healing jest coraz popularniejsza. Kto prowadzi tego typu zajęcia? Jakie kursy i sesje są w ofercie? O tym wszystkim dowiesz się z poniższej lektury!

Kto prowadzi zajęcia?

Nie jesteś do końca zadowolony ze swojego życia? Masz pewne problemy? Biorąc pod uwagę aspekty prywatne i/lub zawodowe? W takim razie warto zainteresować się takim zagadnieniem, jak theta kurs. Kto prowadzi zajęcia? Zarówno theta kurs, jak i sesje theta healing są prowadzone przez Katarzynę Szafranek. Więcej informacji na jej temat znajdziesz m.in. na stronie internetowej https://transformacjazycia.com. Jak przyznaje sama prowadząca, udało jej się osiągnąć w życiu sukcesy nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale tak samo prywatnej. Cały czas brakowało jej jednak czegoś do odczuwania pełni szczęścia. Katarzyna Szafranek zainteresowała się metodą theta healing, co potwierdzają rozmaite certyfikaty znajdujące się na powyższej stronie internetowej. Jest to doświadczona osoba, która ma bardzo dobre opinie na swój temat. Co istotne, Katarzyna Szafranek pomogła już wielu osobom, a Ty możesz dołączyć do tego usatysfakcjonowanego grona.

Jakie kursy są oferowane?

Każda osoba zainteresowana tym zagadnieniem powinna znaleźć coś dla siebie. Jak na razie metoda theta healing jest dla Ciebie enigmatyczna? Jeśli chcesz poznawać jej tajniki krok po kroku, to warto zdecydować się na kurs DNA Podstawy. Dla średnio lub bardziej zaawansowanych jest zaś przygotowana opcja DNA Zaawansowany. Dzięki temu można cegiełka po cegiełce odkrywać samego siebie i poznawać swoje potrzeby. Po to, by koniec końców poczuć w końcu spełnienie wynikające z codziennego życia. Na jakie jeszcze kursy można się zdecydować? W ofercie jest również opcja Kop Głębiej. To kurs przeznaczony dla osób dociekliwych, które posiadają na tej płaszczyźnie już spore kwalifikacje, ale nie zamierzają na tym poprzestawać. Oferta kursowa pozwala np. budować odpowiednie relacje ze swoimi drugimi połówkami i je właściwie zacieśniać. Jeśli masz kłopoty na tej płaszczyźnie, to warto zainteresować się tym zagadnieniem. Na marginesie należy dodać, że Katarzyna Szafranek ma od wielu lat szczęśliwą rodzinę i doskonale wie, jak należy pielęgnować wartości, aby podążać w jednym i tym samym kierunku…

Na jakie sesje można się zdecydować?

W ofercie są także rozmaite sesje theta healing. Na przykład chodzi o Sesję Manifestacji Dobrobytu. Zainteresowani klienci mogą również wybrać z oferty Sesję Uzdrawiania Relacji ze Sobą. Jest to szczególnie polecana opcja dla osób, które często same do siebie mają rozmaite pretensje o niepowodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. A jeśli np. nie zaakceptujemy samych siebie, to trudno będzie nam osiągnąć szczęście. Zarówno w relacjach damsko-męskich, jak i w pracy. Katarzyna Szafranek oferuje również sesje dotyczące przyciągania bratnich duszy. Jeśli zatem narzekasz na to, że jesteś samotny, to może to być dla Ciebie ciekawe rozwiązanie. Oferta jak zatem widać jest bardzo uniwersalna.